Zielonka – Przydatne adresy – Urzędy, Biura, Centra, Sklepy

Zielonka - Przydatne adresy - Urzędy, Biura, Centra, Sklepy

Zielonka, Polska - Podstawowe informacje

Miasto Zielonka jest położone w powiecie wołomińskim w województwie mazowieckim. Znajduje się na północny-wschód od Warszawy i przylega do dzielnicy Rembertów. Zielonka słynie z posiadania wielu terenów zielonych oraz aż pięciu glinianek o powierzchni ok. 30 ha. Zielonka jest uważana za podwarszawską miejscowość rekreacyjną

Liczba ludności Zielonki na koniec 2021 r. wynosiła ponad 18 tys. mieszkańców. Widać tutaj stopniowy wzrost liczby ludności, który w porównaniu z innymi przywarszawskimi miejscowościami jest dość powolny. Już w 2004 r. miasto zamieszkiwało ponad 17 tys. mieszkańców, więc na przestrzeni niespełna 20 lat przybyło ich tylko nieco ponad tysiąc.

Urząd Skarbowy właściwy dla Zielonki znajduje się w Wołominie. Tak samo ZUS oraz Powiatowy Urząd Pracy.

Zielonka - Przydatne adresy dla osób prowadzących działalność gospodarczą

Placówki w Markach i okolicy Adres Godziny otwarcia Telefon
Urząd Miasta Zielonka
Lipowa 5, 05-220 Zielonka
Pon: 8-17, Wt-Czw: 8-16, Pt: 8-15
227613900
Urząd Skarbowy Wołomin
Przejazd 2, 05-200 Wołomin
Pon: 8-18, Wt-Pt: 8-15
227877582
ZUS Inspektorat Wołomin
Mikołaja Reja 20, 05-200 Wołomin
Pon: 8-17, Wt-Pt: 8-15
225601600
Powiatowy Urząd Pracy Wołomin
Warszawska 5A, 05-200 Wołomin
Pon-Pt: 8:30-14:30
227865515
Pałacowa 17/1, 05-270 Marki - dojazd z sąsiedniej Zielonki zajmuje kilka minut
Pon-Pt: 8-16
514156797

Zielonka jest miastem. Prawa miejskie uzyskała w 1960 r. (czyli 7 lat wcześniej niż ponad dwukrotnie większe obecnie Marki). Zielonka znajduje się w powiecie wołomińskim.

Zielonka otrzymała prawa miejskie w 1960 r.

Oficjalna strona miasta Zielonka znajduje się pod adresem zielonka.pl.

Potrzebujesz księgowej w Zielonce lub okolicy?

Przed założeniem własnej działalności gospodarczej, zdecydowanie warto znaleźć odpowiednie biuro rachunkowe. Doświadczona księgowa nie tylko służy pomocą w doborze odpowiedniej formy opodatkowania, dostosowanej do charakteru Twojej firmy i korzystnej dla Ciebie, ale również udziela wskazówek dotyczących optymalnego wykorzystania różnych ulg.

Sprawdź pełną ofertę usług świadczonych przez Znajomą Księgową. Jej profesjonalne wsparcie pomoże Ci skutecznie zarządzać księgowością i podatkami, umożliwiając spokojne skoncentrowanie się na rozwoju własnego biznesu.

Księgowa dla Ciebie

biuro rachunkowe znajoma-ksiegowa.pl

Siedziba naszego biura znajduje się zaledwie ok. 4km na zachód od Zielonki.

Zapoznaj się z naszą ofertą: biuro rachunkowe Targówek oraz biuro rachunkowe Ząbki, aby znaleźć ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb. Oferujemy kompleksowe wsparcie księgowe, które pozwoli Ci skoncentrować się na rozwijaniu własnej firmy. Oferujemy również usługi księgowe online dla osób z całej Polski. Zadzwoń i zapytaj o ofertę!

Wybierz księgową.

Wszystko na czas, szybki kontakt mailowy i telefoniczny, prowadzenie przez niekiedy zawiłe procedury. Miła i fachowa obsługa.

Ewelina Jastrzębska

Warszawa

Rzetelność, profesjonalizm i życzliwość. Pani Monika cierpliwie odpowiadała na wszystkie pytania, jakie miałam zakładając własną działalność i jasno tłumaczyła wszelkie zawiłości. Polecam z całego serca!

Ewa Tacka

Poznań

Od ponad roku korzystam z pomocy Pani Moniki, znajomej-księgowej. Uważam, że jest to osoba bardzo kompetentna, rzetelna, miła i pomocna. Polecam usługi jej biura.

Paweł Czeluściński

Warszawa

Te artykuły też mogą Cię zainteresować